Chcesz podarować swoim współpracownikom gadżety firmowe w ładnym, ale równocześnie tanim i funkcjonalnym opakowaniu? Sprawdź laminowane torby reklamowe.

Do wyboru masz kilka rodzajów papieru z jakiego je wykonujemy – kredowany, jednostronnie bielony, pakowy oraz offsetowy. Możesz też wybrać rodzaj uszlachetniania struktury, np. folią błyszczącą lub matową. Ponadto to od Ciebie zależy na jaki uchwyt się zdecydujesz, możemy wykonać go ze sznurka syntetycznego, bawełnianego, a także z ozdobnej tasiemki.

Laminowane torby papierowe mają wzmocnione dno i usztywnioną krawędź górną, dzięki czemu możesz przenosić w nich nawet ciężkie przedmioty bez obaw, że dno ulegnie rozerwaniu. Ponadto wytrzymałe tworzywo, z którego zostały wyprodukowane jest tanie i przyjazne dla środowiska.

Jako doświadczony producent reklamowych toreb laminowanych polecamy dwie metody nadruku grafiki reklamowej, jest to sitodruk oraz offset. Ten drugi rodzaj nadruku najlepiej sprawdzi się przy dużych zamówieniach, ponieważ jest nie tylko wytrzymały, ale również ekonomiczny. Ponadto można używać go na materiałach o różnej gramaturze i rodzaju.