Jeśli szukasz odpowiedniego opakowania do gadżetów firmowych, to sprawdź produkowane przez nas tanie torby papierowe. Są wytrzymałe, ekonomiczne, a równocześnie przyjazne dla środowiska.

Nasi klienci mają do wyboru trzy rodzaje papieru, z którego mogą być wykonane, jest to KRAFT prążkowany, beżowy – gładki oraz biały. Oferowany przez nas materiał został stworzony z makulatury, dzięki czemu jest ekologiczny. Uchwyt został wykonany ze skręconego sznurka, który jest wygodny do trzymania i trwały.

Reklamowe torebki papierowe nie posiadają wzmocnionego dna oraz usztywnionej krawędzi górnej, dzięki czemu można je łatwo złożyć i przechować do ponownego użycia.

Jako producent tanich torb papierowych kierujemy je do wszystkich miłośników ekologicznej reklamy. Umieszczone na nich nadruki wykonywane są za pomocą metody sitodruku. Zastosowanie tej techniki sprawia, że grafika jest wytrzymała i odporna na promieniowanie UV, natomiast duży wybór farb umożliwia uzyskanie wyrazistych kolorów.

Zaletą stosowanej przez nas metody jest także niska cena wykonania, dzięki czemu nasze produkty charakteryzuje dobra jakość w korzystnej cenie.