Troska o środowisko naturalne to jedna z najważniejszych kwestii, którą musza brać pod uwagę współcześni producenci opakowań. Nasze torby ekologiczne powstają wyłącznie z biodegradowalnych materiałów pochodzących w całości z recyklingu, dzięki czemu nie przyczyniają się do niszczenia ekosystemu. Pod względem wytrzymałości w niczym nie ustępują artykułom z tworzyw sztucznych – z powodzeniem można używać ich wielokrotnie. Ich potencjał znacznie podnosi możliwość umieszczenia na nich grafiki – papierowe torby z nadrukiem wykorzystywane są między innymi przez znane marki odzieżowe oraz restauracje.

Opis: Torba bez usztywnionej krawędzi górnej i bez wzmocnionego dna. Uchwyt wklejony (wewnątrz torby)

Rodzaj papieru: KRAFT prążkowany, beżowy-gładki, biały

Rodzaj uchwytu: sznurek papierowy skręcony

Metoda nadruku: sitodruk

Tego rodzaju produkty to nie tylko niezbędne opakowania, ale i funkcjonalne gadżety firmowe. Wysokiej jakości papier wygląda znacznie lepiej, niż zwykła foliowa reklamówka jednorazowa, a do tego jest dużo bardziej wytrzymały. Ekologiczne torby z nadrukiem zazwyczaj wykorzystywane są wielokrotnie – stają się wówczas właściwie chodzącą reklamą danej marki. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż reklama ta zdradza coś więcej, niż jedynie nazwę firmy – w tym wypadku jest to także jej polityka wewnętrzna, która uwzględnia problemy środowiska naturalnego. To nie tylko popularny obecnie trend , lecz również realistyczne spojrzenie na przyszłość naszej planety.

Nasze eko torby z nadrukiem wyglądają schludnie i elegancko, a wszystko to dzięki wysokogatunkowemu papierowi oraz nowoczesnej technologii nanoszenia obrazu. Logo firmy jest wyraźne i nasycone kolorami, co jest istotne zarówno pod kątem estetycznym, jak i marketingowym – ładnie i schludne reklamy na dłużej pozostają w pamięci. Papierowe opakowania wzbogacone o firmowe logo mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju produktów, od kosmetyków, galanterii, odzieży, czy elektroniki, aż po biżuterię, i artykuły sportowe.


Nadruki na naszych torbach wykonujemy metodą sitodruku.


Nie obsługujemy płatności kartą kredytową – możliwe formy płatności to gotówka i przelew.