Osobom, które poszukują jednocześnie eleganckiego i wytrzymałego rozwiązania polecamy dostępne w naszej ofercie torby laminowane. Dzięki zastosowaniu grubszego, kredowanego papieru są one sztywniejsze, a dodatkowo posiadają wzmocnione dno, co pozwala przenosić w nich także nieco cięższą zawartość.

Atrakcyjność wizualną naszych opakowań dodatkowo podnoszą uszlachetnienia z folii, dzięki którym umieszczone na torbach grafiki oraz logo prezentują się wyjątkowo estetycznie. Dużym udogodnieniem są również wygodne uchwyty. Nasze laminowane propozycje z powodzeniem sprawdzą się jako opakowania na prezent lub eleganckie torby reklamowe.

Opis: Torba z usztywnioną krawędzią górną i wzmocnionym dnem.

Rodzaj papieru: papier kredowany, karton jednostronnie bielony, papiery pakowe, papiery offsetowe

Uszlachetnienie: folia błyszcząca, folia matowa

Rodzaj uchwytu: sznurek syntetyczny, sznurek bawełniany, tasiemka (dostępne w różnych kolorach)

Metoda nadruku: sitodruk, offset (fullcolor)

Czasami zwykłe opakowania nie wystarczą – potrzeba czegoś więcej, co będzie prezentowało się naprawdę elegancko. W sklepach internetowych z różnych branż coraz częściej pojawia się opcja zapakowania zakupów na prezent, czyli w specjalne, atrakcyjne dla oka opakowanie gotowe do podarowania bliskiej osobie. Nasze papierowe torby laminowane z nadrukiem to także świetna forma pakowania zakupów w eleganckich salonach sprzedaży, które chcą w ten sposób podkreślić swoją klasę i prestiż.

Schludny wygląd naszych opakowań akcentuje ozdobny uchwyt wykonany ze sznurka lub tasiemki. Takich wykończeń nie spotyka się w prostych papierowych torbach używanych do pakowania codziennych zakupów. Nasze laminowane modele z nadrukiem lekko połyskują w świetle i nie zaginają się. Logo na papierze nanosimy przy użyciu nowoczesnych technik, dzięki czemu wzór jest wyraźny, dokładny i nasycony żywymi kolorami. Eleganckie opakowania dostępne są w różnych rozmiarach – zmieści się w nich zarówno drobna biżuteria, jak i sporych wymiarów pudełko z butami.


Nadruki na naszych torbach wykonujemy metodą sitodruku.


Nie obsługujemy płatności kartą kredytową – możliwe formy płatności to gotówka i przelew.